Motoryzacja

Auto vip z kierowcą

Po dokonaniu rezerwacji auto vip z kierowcą otrzymasz dane kontaktowe swojego kierowcy. Mogą Państwo również przekazać firmie swoje życzenie, a firma zapewni pojazd i kierowcę zgodnie z Państwa życzeniem. Opłaty za drogi i parkowanie pojazdów ponosi klient, ale nie trzeba się o to martwić, ponieważ firma wystawia faktury z dokładnymi informacjami o wszystkich kosztach.

Podróżując auto vip z kierowcą nie musisz się martwić o to, jak poruszać się po obcym mieście, ponieważ do Twojej dyspozycji jest samochód i doświadczony kierowca. Kierowcy w auto vip z kierowcą są zawsze uprzejmi i uważni na potrzeby klientów. Znają zarówno język polski, ukraiński, białoruski, rosyjski jak i angielski, dlatego komunikacja jest łatwa i bezproblemowa. Kierowcy są zawsze odpowiednio ubrani, tak aby o każdej porze dnia prezentowali się profesjonalnie przed swoimi klientami.

Komfortową podróż gwarantują najwyższej klasy pojazdy, z których każdy wyposażony jest w nawigację GPS, klimatyzację i inne przydatne urządzenia. Pojazdy auto vip z kierowcą to nowoczesne samochody klasy premium, dzięki czemu zapewniają swoim klientom najwyższy komfort jazdy oraz możliwość delektowania się wygodną i komfortową podróżą.

Firmy wynajmują różne samochody od klasy kompaktowej do klasy luksusowej. To od Ciebie zależy, jaki pojazd chcesz otrzymać na wycieczkę lub na podróż służbową. Możesz zapytać o zniżki, a także o dodatkowe usługi, takie jak kierowca mówiący w języku obcym, korzystanie z telefonu komórkowego w nagłych wypadkach itp.

Cena zależy od długości okresu wynajmu i rodzaju samochodu, który jest wybierany przez klienta. Cena zależy również od pory roku i miasta, w którym jest wynajmowany.