Motoryzacja

Serwis dacia warszawa

Jeśli chodzi o serwis dacia Warszawa jest miastem, gdzie zawsze możesz liczyć na szybką, wygodną i wysokiej jakości opiekę nad swoim pojazdem.

Oprócz pełnych usług serwisowych (wymiana oleju, przegląd sezonowy, wymiana klocków hamulcowych), szybko i sprawnie mechanicy wykonają naprawy i inne interwencje – 7 dni w tygodniu. Już w momencie oddania pojazdu możesz łatwo ustalić termin kolejnej usługi.

Warsztaty mają dostęp do szczegółowych metod napraw i najnowszej dokumentacji technicznej specyficznej dla Twojego pojazdu. Dysponują wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym i specjalistycznymi narzędziami. Używają oryginalnych części zamiennych i części regenerowanych przemysłowo.

Kilka podstawowych wskazówek, gdy powierzasz swój samochód warsztatowi serwis dacia Warszawa:

Sprawdź lokalizację warsztatu. Idealne miejsce znajduje się w pobliżu sieci transportu publicznego. Im bliżej jest, tym mniej czasu będziesz musiał tracić na podróżowanie tam i z powrotem. Ponadto sugeruje to, żeby serwis był wystarczająco popularny, aby miał odpowiednią renomę.

Sprawdź, czy warsztat posiada własny samochód serwisowy, który może odebrać samochód z danego miejsca lub biura i przywieźć go z powrotem po przeglądzie. Niektóre warsztaty nie oferują takiej usługi, zmuszając klientów do przyjazdu do nich za każdym razem, gdy ich samochód wymaga przeglądu lub naprawy.

Serwis Dacia Warszawa oferuje Państwu:

  • wysoką jakość pracy po rozsądnych cenach;
  • dostęp do oryginalnych części zamiennych pojazdu;
  • części nowe i regenerowane przemysłowo w ramach standardowego programu wymiany producenta;
  • zaświadczenie o przeglądzie pojazdu;
  •  dwuletnią gwarancję na wszystkie naprawy i usługi wykonywane w naszych warsztatach.