Zycie i Styl

Garnitur szary w kratę

Gdyby spróbować dobrać niezwykle męski składnik odzieży, garnitury z pewnością byłyby w ścisłej czołówce rankingu. To ubranie, jakiego nie winno zabraknąć w szafie każdego mężczyzny. Jak można się domyślić, podstawą w garderobie mężczyzny nadal jest tradycyjny granatowy garnitur wizytowy. Jest niezwykle wielofunkcyjny oraz zastosujesz go w nieprzeliczonych sytuacjach. Kiedy mówimy o garniturze na wesele, komunię, ślub, rozmowę o pracę lub garniturze na testy maturalne, granatowy garnitur nadal jest pierwszym doborem.

Garnitur szary w kratę – jaki dobrać?

W szafie każdego mężczyzny powinny odnaleźć się co najmniej trzy garnitury na różnorodne okazje. Jeden będzie wyjściowy. Zakładany na wszelakiego typu gale, rozmowy lub śluby. Kolejny typ może być trochę luźniejszy. Doskonale będzie nadawać się do stylu smart casual, więc łączenie sportowych oraz ulicznych inspiracji z klasą. Jeansy oraz sneakersy w zestawieniu z modną marynarką? To jest to! Na koniec należałoby nadmienić również o niezwykłych rodzajach, jakie przeważnie zakładamy na imprezy koktajlowe czy do klubu. W tymże wypadku w grę wchodzą choćby niezwykle skrajne zestawienia oraz odcienie.

Od czego rozpocząć?

Niewątpliwą podstawą jest estetyka oraz stylistyka. Poza tymże garnitur szary w kratę musi być także wytrzymały oraz trwały. Pomimo tego, iż wielokrotnie nakładamy go na wyjątkowe okazje oraz nie wyciągamy za często z szafy, to winien być zrobiony z wytrzymałych oraz trwałych produktów. Nikt w końcu nie chce, by w środku zabawy czy na jakimś istotnym spotkaniu zerwała się szewka czy coś pękło. Osoby, jakie zakładają garnitur na co dzień, wyjątkowo powinny zwrócić na to uwagę.